Today's Deals
Help Guides
Download App
Rimmel
5 Eye Shadow Palette 003
3.8g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£6.99
each
VISIT
Amazon
£6.99
£6.86
each
VISIT
Superdrug
£6.99
each
VISIT
Asda
£7.00
each
VISIT
Tesco
£7.00
each
VISIT
Ebay
£8.98
each
VISIT
see 2 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£6.99
Usually
£6.99
Highest
£6.99
£6.99
Good to know
Provides five velvety shades in one set
Mix and match for custom, vibrant eye looks
All-day wear that is crease-proof and smudge-proof
Powder formula can be played wet or dry for flexible colour intensity
Multi-reflective pigment formula delivers colour that looks perfect in any light
see more
Reviews
4.3
6 reviews from 6 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Rimmel
3.8g
Rimmel
Eye Shadow Palette 005
3
£4.79
each
3.8g
Rimmel
Glam'Eyes HD 5 Pan Eyeshadow Golden Eye 5.6gr
1
£6.90
each
Rimmel
Scandal'eyes Eye Shadow 004 Burgundy Pink
£5.10
3.8g
Rimmel
London Glam'Eyes HD 5 Pan Eyeshadow Brixton Brown 5.6gr
64
£6.00
each
14.16g
Rimmel
London Magnif'Eyes 12 Pan Eye Shadow Palette Blush Edition
1,423
£6.90
£48.73 per 100g
14.16g
Rimmel
Magnif'Eyes Nude Edition Eyeshadow Palette
1,423
£6.21
£43.86 per 100g
Rimmel
Magnif'eyes 12 Pan Eyeshadow Palette Spice Edition
1,093
£5.70
1.3g
Rimmel
London Scandal'Eyes Waterproof Kohl Kajal Eye Liner 003 Brown 24 Hour
1,296
£4.48
each
0.35g
Rimmel
Scandaleyes Exaggerate Eye Definer Waterproof
1,727
£4.15
each
1.3g
Rimmel
London Scandal'Eyes Waterproof Khol Kajal Eye Liner 005 Nude
156
£3.98
each
Related Products
MUA
5 Shade Eyeshadow Palette Bronzed
£3.64
7.5g
Morphe
Cyber Chrome 6 Pan Eyeshadow Palette
£16.00
each
Max Factor
Rimmel Max Factor Masterpiece Nude Palette 003 Rose Nudes
125
£7.84
18g
Maybelline
Nudes of New York Eyeshadow Palette
3
£12.99
£72.17 per 100g
15g
Morphe
Rose Frequency 12 Pan Eyeshadow Palette
£22.00
£146.67 per 100g
Collection
Eyeshadow Palette Sh1 Sahara Dunes
1
£4.99
6g
Wet N Wild
5-Pan Eyeshadow Palette Camo-Flaunt
105
£5.29
each
W7
Eye Moods Dream Tonight Eyeshadow Palette
£5.00
6g
Wet N Wild
5-Pan Eyeshadow Palette Petalette
84
£5.29
each
1.4g
L'Oreal
Paris Le Shadow Stick Eyeshadow 245 Alluring Rose
333
£7.81
each
Related Searches
Rimmel
Makeup Sets
Eyeshadow Palettes
Beauty Sets