Today's Deals
Help Guides
Download App
Rio Mare
Tuna Salad With Cous Cous
160g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£1.70
£1.06 per 100g
VISIT
Waitrose
£1.70
£1.06 per 100g
VISIT
Morrisons
£1.75
£1.09 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Italy's favourite Tuna
Market leader
Quick, easy and good for you
Ideal for lunch or dinner
Prepared tuna salads are tasty and nutritious
Combines tuna with couscous and vegetables for a balanced meal
Ready-to-eat at any time
Stay-fresh packaging
No added preservatives
Pole & line, Ready to eat tuna salad
see more
Reviews
4.4
8 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Rio Mare
160g
Rio Mare
Tuna Salad Mexican Style
12
£1.70
£1.06 per 100g
160g
Rio Mare
Tuna Salad With Corn
11
£1.70
£1.06 per 100g
160g
Rio Mare
Tuna In Olive Oil
67
£2.48
£1.55 per 100g
80g
Rio Mare
Tuna in Olive Oil MSC
33
£3.95
£1.65 per 100g
180g
Rio Mare
Tuna in Olive Oil
17
£3.00
£1.67 per 100g
65g
Rio Mare
MSC Tuna with Italian Chilli
1
£5.00
£2.56 per 100g
65g
Rio Mare
MSC Tuna with Lemon & Pepper
5
£5.00
£2.56 per 100g
Rio Mare
RIO Hd Illuminated Makeup Mirror With And Magnification
7
£35.00
£35.00 each
Rio Mare
Rio Go Smooth 60 Second Foot File Hard Skin Remover
1
£19.99
Rio Mare
RIO Professional Makeup Artists Chair
1
£90.00
Related Products
80g
John West
Infusions Tuna Chilli & Garlic
14
£1.60
£2.00 per 100g
80g
John West
Infusions Tuna Lemon & Thyme
22
£1.60
£2.00 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Diced Msc Yellowfin Tuna
118
£6.25
100g
John West
No Drain Tuna Chunks with a Little Brine MSC
174
£3.70
£1.23 per 100g
220g
John West
Tuna Protein Bean Salad
£2.50
£1.14 per 100g
300g
John West
Stir & Serve Tuna in Tomato & Basil
£3.00
£1.00 per 100g
300g
John West
MSC Stir & Serve in Soy Ginger & Honey Sauce Tuna
£3.00
£1.00 per 100g
300g
John West
MSC Stir & Serve in Mild Curry Sauce Tuna
£3.00
£1.00 per 100g
125g
John West
Tuna Chunks in Sunflower Oil MSC (102g drained)
1
£1.00
£0.80 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose 2 MSC Albacore Tuna Steaks
193
£6.50
Related Searches
Rio Mare