Today's Deals
Help Guides
Download App
Rio Mare
8004030475021 Rio Mare salatka z soczewica i tunczykiem Bolton Polska Sp. z
160g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£3.33
£4.37
£2.08 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Rio Mare prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.33
Usually
£33.99
£3.33
Supermarket Alternatives
Waitrose
Tuna Nicoise Salad
£4.45
Tesco
Chicken & Bacon Caesar Salad 265g
£3.10
£1.17 per 100g
Sainsbury's
Classic Salad Bowl 175g
£1.50
£0.86 per 100g
Asda
Crunchy & Sweet Fine Cut Salad 230g
£1.08
£0.47 per 100g
Good to know
Lentil and tuna salad
Yellow carrots
Tomatoes
Responsible Quality
No added preservatives
see more
Reviews
4.2
18 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Rio Mare
Ready Meals
Tuna Salads