Today's Deals
Help Guides
Download App
Rituals
The Ritual Of Karma Lotus Flower & White Tea Instant Care Hand Lotion
70ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£12.90
£18.43 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Rituals
150ml, 100ml
Rituals
The Ritual Of Karma Lotus Flower & White Tea Body Lotion Mousse
£15.90
£10.60 per 100ml
290g
Rituals
The Ritual Of Karma Lotus Flower & White Tea Scented Candle
£24.90
£8.59 per 100g
300g
Rituals
The Ritual of Karma Lotus Flower & White Tea Softening Body Scrub
£18.90
£6.30 per 100g
500ml
Rituals
The Ritual Of Karma Lotus Flower & White Tea Reed Diffuser Refill
£52.90
£10.58 per 100ml
100ml
Rituals
The Ritual Of Karma Shimmering Body Oil Lotus Flower & White Tea
£24.90
£24.90 per 100ml
50ml
Rituals
The Ritual Of Karma Foaming Shower Gel Lotus Flower & White Tea
£6.90
£13.80 per 100ml
50ml
Rituals
The Ritual Of Karma Lotus Flower & White Tea Hair And Body Mist
£24.00
£48.00 per 100ml
Rituals
The Ritual Of Karma Lotus Flower & White Tea Bath Body Large Gift Set
£68.90
Rituals
The Ritual Of Karma Lotus Flower & White Tea Bath & Body Medium Gift Set
£34.85
200ml
Rituals
The Ritual Of Karma Lotus Flower & White Tea Foaming Shower Gel200 ml
£10.90
£5.45 per 100ml
Related Products
W7
Way Of Life Hand Cream Lotus & White Tea
£3.00
500ml
Baylis & Harding
Elements Luxury Pink Blossom Lotus Flower Hand Wash
£2.50
£0.50 per 100ml
RHS
Flower Show Collection Hand Wash
£8.95
RHS
Flower Show Collection Hand Cream
£7.95
Woods of Windsor
Body Lotion
£6.99
Liz Earle
Orange Flower Hand Care Duo Gift Set
£25.60
ESPA
Hand Care Duo
£38.00
Sanctuary Spa
Signature Handcare Duo Gift Set
£15.00
400ml
Vaseline
Expert Care Instant Dry Skin Rescue Body Lotion Cream Bottle
£5.27
£1.32 per 100ml
Nivea
Repair & Care Body Lotion Hand Cream Bundle
£22.27
Related Searches
Rituals