Today's Deals
Help Guides
Download App
Mielle
Rosemary Mint Daily Styling Creme
240ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£8.89
£3.70 per 100ml
VISIT
Boots
£10.99
£4.58 per 100ml
VISIT
Superdrug
£10.99
£4.58 per 100ml
VISIT
Sainsbury's
£11.00
£4.58 per 100ml
VISIT
Ebay
£13.49
£5.62 per 100ml
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£7.32
Usually
£10.99
£8.89
Good to know
Lightweight formula
Infused with biotin
Use daily for styling
Reviews
4.4
1,472 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Mielle
Mielle
Rosemary Mint Strengthening Leave in Conditioner
£11.00
Related Products
385ml
OGX
Clarifying Strength + Rosemary Mint Hair Conditioner
47
£4.48
£1.16 per 100ml
275ml
Aussie
Bouncy Curls Hydrating Conditioner
129
£4.00
£1.45 per 100ml
300ml
Umberto Giannini
Curl Jelly Creme
13
£10.95
£3.65 per 100ml
John Frieda
Frizz Ease Dream Curls Daily Styling Spray for Naturally Wavy & Curly Hair
2,063
£2.00
50ml
TYPEBEA
S1 Ultimate Styling Serum
1
£18.40
£36.80 per 100ml
200ml
Aussie
Bouncy Curls Epic Volume Mousse
9
£6.00
£3.00 per 100ml
88ml
Briogeo
Style And Treat Supreme Shine Styling Oil
£25.00
£28.41 per 100ml
200ml
Aussie
Core Bouncy Curls Conditioner
907
£3.50
£1.75 per 100ml
John Frieda
Frizz Ease Dream Curls Nourishing Creme-Oil for Wavy & Curly Hair
23
£2.25
385ml
OGX
Clarifying Strength + Rosemary Mint Hair Shampoo
46
£4.46
£1.16 per 100ml