Today's Deals
Help Guides
Download App
Rosewood
Spirit & Spook Pumpkin Flavoured Chicken Cat Cushions Halloween Cats Treats
60g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.10
£1.83 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Rosewood
5g
Rosewood
Spirit & Spook Collagen Halloween Cat Treats
£1.20
£4.00 per 100g
Rosewood
Spirit & Spook Chicken Wrapped Pumpkin Twists Halloween Dog Treats
£1.50
Rosewood
Spirit & Spook Pamela Pumpkin Dog Toy
£4.00
Rosewood
Spirit & Spook Halloween Rollneck Small Jumper
£6.00
Rosewood
Spirit & Spook Halloween Rollneck Medium Jumper
£6.00
60g
Rosewood
Crunchy Cushions Salmon
£0.79
£1.32 per 100g
Rosewood
Spirit & Spook Pumpkin Comfort Bone Dog Toy
£2.50
Rosewood
Spirit & Spook Witchy Kitty Cat Toy
£3.00
Rosewood
Spirit & Spook Lorna Leaf Dog Toy
£2.50
Rosewood
Spirit & Spook Wilber Wizard Dog Toy
£5.00
Related Products
Lily's Kitchen
Chicken Pillow Treats for Cats
£2.50
30g
Boost
Natural Chicken Treats For Cats
£3.00
£10.00 per 100g
180g
Felix
Crispies Cat Treats Beef & Chicken
£2.45
£1.36 per 100g
Webbox
Cats Delight Tasty Sticks with Chicken & Liver Cat Treats
£1.00
45g
Felix
Crispies Cat Treats Beef & Chicken
£1.18
£2.62 per 100g
140g
Dentalife
Dental Chicken Cat Treats
£3.00
£2.14 per 100g
60g
Dreamies
Cat Treat Biscuits with Chicken
£1.29
£2.15 per 100g
5.6g
Bonkers
Purrpops Chicken
£1.35
£6.03 per 100g
Lily's Kitchen
Halloween Spooky Chicken Pate for Cats
£1.25
30g
Dreamies
Meaty Sticks with Chicken Cat Treats
£1.00
£3.33 per 100g
Related Searches
Rosewood