Today's Deals
Help Guides
Download App
Rowse
Acacia Honey Squeezy
250g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£3.50
£1.40 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£3.50
£1.40 per 100g
VISIT
Waitrose
£4.00
£1.60 per 100g
VISIT
Ebay
£6.93
£7.39
£2.77 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Rowse prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.75
Usually
£4.00
£3.50
Supermarket Alternatives
Asda
Organic Clear Honey
£3.12
Sainsbury's
Runny Honey 340g
£1.04
£0.31 per 100g
Tesco
Squeezy Clear Honey 340g
£1.19
£0.35 per 100g
Morrisons
Pure Clear Honey
£1.75
Waitrose
Essential Pure Set Honey
£1.65
see more
Good to know
Honey is 100% pure and natural
Honey has different flavours, colours and textures depending on country of origin and type of flowers visited by bees
Rowse Acacia Honey is light in colour, fruity and has a waxy flavour and vanilla back notes
Hives for Lives is protecting bees and beekeepers
Kosher - KLBD
see more
Reviews
4.7
23 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
"Love it on my porridge and with natural yogurt and fruit"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Rowse
250g
Rowse
Pure & Natural Squeezy Honey
43
£1.78
£0.71 per 100g
680g
Rowse
Runny Honey Bottle
45
£3.96
£0.58 per 100g
340g
Rowse
Pure & Natural Squeezy Runny Honey
44
£1.98
£0.58 per 100g
340g
Rowse
Squeezy Dark & Rich Honey
43
£1.98
£0.58 per 100g
1.36kg
Rowse
Pure & Natural & Runny Honey
2
£6.65
£0.49 per 100g
250g
Rowse
Squeezy Greek Honey
20
£3.75
£1.50 per 100g
340g
Rowse
Organic Clear Honey Jar
22
£3.00
£0.88 per 100g
340g
Rowse
Pure & Natural Runny Honey Jar
20
£2.00
£0.59 per 100g
680g
Rowse
Honey Squeezy
9
£4.50
£0.66 per 100g
Rowse
Authentic Manuka New Zealand Honey 100+ MGO
1
£7.00
Related Products
340g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Acacia Honey Taste the Difference
11
£4.35
£1.28 per 100g
SPECIALLY SELECTED
Acacia Squeezy Honey
£2.09
720g
Hilltop
Squeezy Blossom Honey Everyday
27
£3.40
£0.47 per 100g
Littleover Apiaries
Acacia Honey
18
£4.20
O'Kane
Squeezy Honey
1
£2.80
340g
Hilltop
Honey Blossom
37
£1.88
£0.55 per 100g
340g
Tesco
Squeezy Clear Honey
98
£1.19
£0.35 per 100g
Waitrose Ltd
Essential Squeezy Honey
160
£1.90
Waitrose Ltd
Essential Squeezy Honey
38
£2.50
340g
Hilltop
Hot Honey
3
£3.00
£0.88 per 100g
Related Searches
Rowse
Honeys