Today's Deals
Help Guides
Download App
Stamford Street Co.
Ham Trimmings
400g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.25
£0.56 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Stamford Street Co.
400g
Stamford Street Co.
Cooked Ham Slices
£1.99
£0.50 per 100g
150g
Stamford Street Co.
Wafer Thin Cooked Ham Slices
£1.00
£0.67 per 100g
Stamford Street Co.
Food Bags
£1.25
£0.01 each
Stamford Street Co.
Sponge Scourers
£0.70
£0.12 each
80g
Stamford Street Co.
Profiterole Desserts
£1.50
£0.94 per 100g
520g
Stamford Street Co.
White Fish Fillets
£2.23
£0.43 per 100g
440g
Stamford Street Co.
Pasta Sauce
£0.49
£0.11 per 100g
392g
Stamford Street Co.
Chicken Curry
£1.49
£0.38 per 100g
240g
Stamford Street Co.
British Chicken Kyivs with Garlic Butter
£2.08
£0.43 per 100g
Stamford Street Co.
Jumbo Kitchen Roll
£1.15
Related Products
Peppered Ham Trimmings
£2.25
Morrisons
Savers Ham Trimmings
£1.69
400g
Prem Deli
Premier Deli Cooked Ham Trimmings
£3.40
£0.85 per 100g
Cooked
Meat Trimmings
£2.25
120g
ASDA
Flavoursome Smoked Salmon Trimmings
£2.34
£1.95 per 100g
This
Roast Turkey with Trimmings
£18.00
100g
Sainsbury's
Scottish Smoked Salmon Trimmings (Ready to Eat)
£1.95
£1.95 per 100g
200g
Princes
Ham Round
£2.40
£1.20 per 100g
325g
Ye Olde Oak
Gammon Ham
£3.20
£0.98 per 100g
200g
Morliny
Ham Slices
£2.45
£1.23 per 100g
Related Searches
Stamford Street Co.