Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
2 x Piri Piri Pea Bakes
250g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.75
£0.70 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
125g
Sainsbury's
Mackerel in Piri Piri
£1.30
£1.04 per 100g
1.26kg
Sainsbury's
Piri Piri Spatchcock British Chicken
£6.00
£0.48 per 100g
Sainsbury's
Piri Piri Chicken & Crunchy Slaw Wrap
£5.50
315g
Sainsbury's
Smoked Piri Piri British Chicken Breast Sizzlers
£4.50
£1.43 per 100g
280g
Sainsbury's
Steak Bakes
£1.40
£0.25 per 100g
60g
Sainsbury's
Pea Shoots
£1.00
£1.67 per 100g
280g
Sainsbury's
Creamy Chicken Bakes
£1.40
£0.25 per 100g
600g
Sainsbury's
2 x Apple Strudels
£1.75
£0.29 per 100g
Sainsbury's
2 x Belgian Buns
£1.90
92g
Sainsbury's
2 x Lemon Tiramisu
£2.15
£2.34 per 100g
Related Products
286g
Pukka
2 Steak Bakes
£2.25
£0.79 per 100g
306g
Greggs
2 Chicken Bakes
£3.50
£1.14 per 100g
280g
Greggs
2 Steak Bakes
£3.50
£1.25 per 100g
Tesco
2 Steak Bakes
£1.40
280g
ASDA
2 Creamy Chicken Bakes
£1.40
£0.50 per 100g
260g
Iceland
2 Cheese & Onion Bakes
£1.00
£0.38 per 100g
Iceland
2 Sausage & Bean Bakes
£1.00
Iceland
2 Cheese & Ham Bakes
£1.00
Iceland
2 Creamy Chicken Bakes
£1.00
Tesco
2 Creamy Chicken Bakes
£1.40
Related Searches
Sainsbury's