Today's Deals
Help Guides
Download App
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Aberdeen Angus Rump Steaks Taste the Difference
225g
4
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£27.50
£3.06 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
British beef rump steak
Sired by an Aberdeen Angus bull
Registered with the Aberdeen Angus Society
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
1kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Bouillabaisse Taste the Difference
£17.50
£1.75 per 100g
500g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Mushroom Wellington Taste the Difference
£10.00
£2.00 per 100g
950g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's British Cheeseboard Selection Taste the Difference
£25.00
£2.63 per 100g
260g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Cheddar & Leek Tarts Taste the Difference
£7.50
£2.88 per 100g
1kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Triple Cooked Chips Taste the Difference
£8.50
£0.85 per 100g
800g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Tabbouleh Sharing Salad Taste the Difference
£8.50
£1.06 per 100g
920g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Party Size Coleslaw Taste the Difference
£4.50
£0.49 per 100g
2.2kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Pork Belly Porchetta Taste the Difference
£22.00
£1.00 per 100g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Cupcake Selection Taste the Difference (24 Pieces)
£18.00
1.25kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Extra Large Cauliflower Cheese Taste the Difference
£8.00
£0.64 per 100g
Related Products
400g
4
Taste the Difference
Sainsbury's Aberdeen Angus Thick Cut Rump Steaks Taste the Difference
£50.00
£3.13 per 100g
285g
4
Taste the Difference
Sainsbury's Aberdeen Angus Ribeye Steaks Taste the Difference
£45.00
£3.95 per 100g
225g
4
Taste the Difference
Sainsbury's Aberdeen Angus Sirloin Steaks Taste the Difference
£35.00
£3.89 per 100g
170g
4
Taste the Difference
Sainsbury's Aberdeen Angus Fillet Steaks Taste the Difference
£40.00
£5.88 per 100g
400g
4
Taste the Difference
Sainsbury's Aberdeen Angus Thick Cut Ribeye Steaks Taste the Difference
£60.00
£3.75 per 100g
400g
4
Taste the Difference
Sainsbury's Aberdeen Angus Thick Cut Sirloin Steaks Taste the Difference
£60.00
£3.75 per 100g
454g
4
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Aberdeen Angus Quarter Pounders Taste the Difference
£4.80
£0.26 per 100g
550g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Aberdeen Angus Roasting Joint Taste the Difference
£10.00
£1.82 per 100g
750g
Taste the Difference
Sainsbury's Aberdeen Angus Silverside Diced Beef Taste the Difference
£15.00
£2.00 per 100g
1kg
Taste the Difference
Sainsbury's Aberdeen Angus Silverside Diced Beef Taste the Difference
£19.50
£1.95 per 100g