Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Be Good to Yourself Tomato & Basil Cup Soup
16.5g
5
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.05
£0.95
£1.27 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Sainsbury's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.95
Usually
£2.35
£1.05
Supermarket Alternatives
Tesco
Tomato & Basil Cup Soup with Croutons 24g, 120g
£1.00
£0.83 per 100g
Sainsbury's
Be Good to Yourself Chicken Noodle Cup Soup 13g
£1.05
£1.62 per 100g
Waitrose
Waitrose Tomato & Basil Soup
£1.25
Asda
Chicken Noodle Soup in a Cup 13g, 52g
£0.80
£1.54 per 100g
Reviews
4.3
16 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
13g
5
Sainsbury's
Be Good to Yourself Chicken Noodle Cup Soup
29
£1.05
£1.62 per 100g
400g
Sainsbury's
Tomato & Three Bean Soup Be Good To Yourself
78
£0.70
£0.18 per 100g
400g
Sainsbury's
Tomato & Spicy Lentil Soup Be Good To Yourself
45
£0.70
£0.18 per 100g
15g
5
Sainsbury's
Be Good to Yourself Thai Style Chicken Cup Soup
£1.05
£1.40 per 100g
200g
Sainsbury's
Houmous Be Good To Yourself
73
£1.35
£0.68 per 100g
250ml
Sainsbury's
French Dressing Be Good To Yourself
32
£1.15
£0.46 per 100ml
440g
Sainsbury's
Salad Cream Be Good To Yourself
62
£1.60
£0.36 per 100g
150ml
Sainsbury's
Caesar Dressing Be Good To Yourself
25
£1.30
£0.87 per 100ml
250ml
Sainsbury's
Honey & Mustard Dressing Be Good To Yourself
37
£1.15
£0.46 per 100ml
200g
Sainsbury's
Red Pepper Houmous Be Good To Yourself
36
£1.35
£0.68 per 100g
Related Products
400g
Be good to yourself|Sainsbury's
Sainsbury's Calorie Counted Tomato & Basil Chicken Be Good To Yourself (Serves 1)
66
£3.75
£0.94 per 100g
300g
Be Good to Yourself|Sainsbury's
Sainsbury's Coleslaw Be Good to Yourself
123
£1.40
£0.47 per 100g
88g
4
Heinz
Classic Cream of Tomato Cup Soup with a Hint of Basil
19
£1.50
£0.43 per 100g
104g
4
Batchelors
Cup a Soup Tomato & Basil
19
£1.65
£0.40 per 100g
24g, 120g
5
Tesco
Tomato & Basil Cup Soup with Croutons
77
£1.00
£0.83 per 100g
560g
New Covent Garden
Tomato & Basil Soup
15
£1.50
£0.27 per 100g
400g
Be good to yourself|Sainsbury's
Sainsbury's Calorie Counted Fish Pie Be Good To Yourself (Serves 1)
£3.75
£0.94 per 100g
400g
Be good to yourself|Sainsbury's
Sainsbury's Calorie Counted Chilli Con Carne Be Good To Yourself (Serves 1)
39
£3.75
£0.94 per 100g
600g
Tesco
Tomato & Basil Soup
52
£1.75
£0.29 per 100g
SOUPREME
Tomato & Basil Soup
£1.49
Related Searches
Sainsbury's
Soups
Tomato Soups
Cup Soups