Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Caesar Salad Be Good To Yourself
265g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Sainsbury's
Caesar Dressing Be Good To Yourself
150ml
VIEW
Sainsbury's
Salad Cream Be Good To Yourself
440g
VIEW
Sainsbury's
Greek Style Salad Cheese Be Good to Yourself
200g
VIEW
Sainsbury's
Caesar Salad
265g
VIEW
Today's Price
See how Sainsbury's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£3.90
Highest
£4.75
£0.00
Supermarket Alternatives
Morrisons
Caesar Salad
£1.60
Asda
Caesar Salad Kit 215g
£1.72
£0.80 per 100g
Waitrose
Waitrose Caesar Salad
£2.45
Sainsbury's
Classic Salad Bowl 175g
£1.50
£0.86 per 100g
Tesco
Chicken & Bacon Caesar Salad 265g
£3.10
£1.17 per 100g
see more
Good to know
Romaine lettuce
Sachets of Caesar dressing
Black pepper
Sea salt croutons
Parmigiano Reggiano cheese
less fat than Sainsbury's standard Caesar salad
Ready to eat
see more
Reviews
4.2
47 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
"Very impressed with the quality and the amounts of each ingredient"
"This is my fav ready made salad"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Sainsbury's
Salads
Salad Bags