Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Cake Decorations Sparkle Snowflakes
45g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.40
£3.11 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Sainsbury's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.40
Usually
£7.50
Highest
£1.40
£1.40
Supermarket Alternatives
Waitrose
Cooks' Ingredients Stars and Confetti
£1.45
Tesco
Pink & Red Heart Sprinkles 65g
£1.40
£2.15 per 100g
Sainsbury's
Cake Decorations Multi Coloured & 1000s 80g
£1.40
£0.02 per 100g
Asda
12 Wafer Butterflies
£1.65
Reviews
3.6
12 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
43g
Sainsbury's
Cake Decorations Sugar Stars
13
£1.40
£3.26 per 100g
70g
Sainsbury's
Cake Decorations Coloured Vermicelli
16
£1.45
£2.07 per 100g
50g
Sainsbury's
Cake Decorations Gold Stars
7
£1.45
£2.90 per 100g
80g
Sainsbury's
Cake Decorations Multi Coloured & 1000s
15
£1.40
£0.02 per 100g
Sainsbury's
4 x Halloween Iced Doughnuts with Coloured Sugar Decorations
£0.95
250g
Sainsbury's
Angel Cake
88
£1.29
£0.52 per 100g
Sainsbury's
School Cake
£2.00
£0.50 each
Sainsbury's
Sweetie Cake
£15.00
700g
Sainsbury's
Butterfly Cake
£15.00
£2.14 per 100g
Sainsbury's
Flat Cake Board
11
£1.80
Related Products
THE PANTRY
Sugar Cake Decorations
£0.99
House of Cake
Unicorn & Rainbow Cake Decorations
7
£1.65
£0.14 each
16g
Dr. Oetker
Halloween Chocolate Cake Decorations
1
£2.25
£14.06 per 100g
Cake Decor
Christmas Snowflakes
9
£1.80
House of Cake
Blue Ombre Rose Cake Decorations
1
£1.90
£0.12 each
House of Cake
Pink Ombre Flower Cake Decorations
2
£1.90
£0.12 each
Haunted House of Cake
House of Cake Haunted Sugar Decorations
£1.50
£0.13 each
Create A Cake
Christmas Icing Decorations
£2.20
Create A Cake
2D Carrot Decorations 12Each
1
£1.85
36g
Dr. Oetker
12 Milk Chocolate Gold Pearls Cake Decorations
6
£1.75
£0.41 per 100g
Related Searches
Sainsbury's
Sprinkles
Cake Decorations
Cake Sprinkles
Toppers