Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Chilli Lime & Coriander Dressing
250ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Lime Chilli Coriander Beetroot Salad Taste the Difference
200g
VIEW
Sainsbury's
Caesar Dressing
250ml
VIEW
Schwartz
Sweet Chilli Lime & Coriander Sauce
VIEW
Tesco
Coconut Lime & Chilli Dressing
VIEW
Today's Price
See how Sainsbury's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.85
Usually
£2.00
£0.00
Supermarket Alternatives
Tesco
Garlic & Herb Dressing 250ml
£1.10
£0.44 per 100ml
Asda
Garlic & Herb Dressing 175ml
£1.47
£0.84 per 100ml
Waitrose
Waitrose Fresh French Dressing
£1.55
Sainsbury's
French Style Dressing 150ml
£1.30
£0.87 per 100ml
Reviews
3.3
21 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
"This is delicious and I would highly recommend trying it to form your own opinion as the reviews here are very mixed"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Sainsbury's
Sauces
Salad Dressings
Seasonings
Dressings