Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chocolate Hazelnut Creme Taste the Difference
300g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.00
£1.00 per 100g
£2.25 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.7
7 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's|Taste the Difference
300g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Hazelnut Creme Taste the Difference
4
£3.00
£1.00 per 100g
200g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Belgian Chocolate & Hazelnut Cookies Taste the Difference
31
£2.95
£1.48 per 100g
300g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Pistachio Creme Taste the Difference
28
£4.75
£1.58 per 100g
28ml
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Milk Chocolate & Hazelnut Ice Cream Bites Taste the Difference
£3.95
£1.41 per 100ml
395g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chocolate Cake Taste the Difference
141
£3.95
£1.00 per 100g
100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chocolate Sponge Taste the Difference
£1.30
£1.30 per 100g
400g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chocolate Sponge Pudding Taste the Difference
15
£5.00
£1.25 per 100g
200g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Quadruple Chocolate Cookies Taste the Difference
12
£2.95
£1.48 per 100g
155g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chocolate Melting Puddings Taste the Difference
39
£3.50
£1.13 per 100g
100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Belgian Chocolate Mousse Taste the Difference
19
£1.30
£1.30 per 100g
Related Products
110g
Sainsbury's
Discovery Chocolate & Hazelnut Melting Puddings Taste the Difference
£5.00
£2.27 per 100g
95g
Sainsbury's
Discovery Chocolate & Hazelnut Cheesecake Slices Taste the Difference
£5.00
£2.63 per 100g
Sainsbury's
Chocolate & Hazelnut Flavour Cream Liqueur Taste the Difference
£13.00
Taste the Difference
Sainsbury's Triple Chocolate Muffins Taste the Difference
48
£2.25
£1.13 each
1.6kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Fully Loaded Chocolate Brownie Traybake Taste the Difference
£36.00
£2.25 per 100g
1kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Bouillabaisse Taste the Difference
£17.50
£1.75 per 100g
300g
Tesco Finest
Chocolate Hazelnut Creme
4
£3.00
£1.00 per 100g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chocolate & Caramel Cupcake Selection Taste the Difference (24 Pieces)
12
£18.00
855g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Party Size Chocolate & Salted Caramel Tart Taste the Difference
2
£10.00
£1.17 per 100g
216g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chocolate & Salted Caramel Profiteroles Taste the Difference (24 Pieces)
5
£8.00
£1.85 per 100g