Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Delicious Recipes 1+ Tuna Whole Loin with Shrimp Adult Cat Food
70g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£0.85
£1.75
£1.21 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Sainsbury's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.85
Highest
£0.85
£0.85
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose White Tuna Meat with Shrimp in Gravy
£1.15
Sainsbury's
Delicious Recipes Fish Collection in Broth 1+ Years Adult Cat Food 70g
£4.40
£1.26 per 100g
Tesco
Tesco Adult Cat Fish Selection in Jelly
£2.59
Morrisons
Adult Cat Premium Luxury Food Beef
£0.55
Good to know
Complete pet food for adult cats
years
Tuna Whole Loin with Shrimp
No added artificial colours or flavours
Reviews
4.5
12 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
70g
Sainsbury's
Delicious Recipes Tuna Whole Loin with Salmon Flakes in Broth Adult 1+ Year Cat Food
16
£0.90
£1.29 per 100g
70g
Sainsbury's
Delicious Recipes Tuna Whole Loin in Jelly 1+ Years Adult Cat Food
21
£0.90
£1.29 per 100g
70g
Sainsbury's
Delicious Recipes 1+ Chicken Breast Adult Cat Food
17
£0.85
£1.21 per 100g
40g
Sainsbury's
Delicious Recipes Soup Fish Selection 1+ Years Adult Cat Food
12
£2.00
£1.25 per 100g
70g
Sainsbury's
Delicious Recipes Fish Collection in Jelly 1+ Years Adult Cat Food
11
£7.50
£1.07 per 100g
40g
Sainsbury's
Delicious Recipes Soup Chicken Selection 1+ Years Adult Cat Food
14
£2.00
£1.25 per 100g
70g
Sainsbury's
Delicious Recipes Chicken Breast with Asparagus in Broth 1+ Years Adult Cat Food
11
£0.90
£1.29 per 100g
70g
Sainsbury's
Delicious Recipes Chicken Collection in Broth 1+ Years Adult Cat Food
14
£4.40
£1.26 per 100g
70g
Sainsbury's
Delicious Recipes Chicken Collection in Sauce 1+ Years Adult Cat Food
14
£9.25
£1.10 per 100g
70g
Sainsbury's
Delicious Recipes Fish Collection in Broth 1+ Years Adult Cat Food
11
£4.40
£1.26 per 100g
Related Products
30g
Encore
Whole Tuna Loin Adult Cat Food Pouch
1,987
£1.72
£5.73 per 100g
800g
Whiskas
1+ Adult Dry Cat Food with Tuna Biscuits
82
£3.00
£0.38 per 100g
Whiskas
1+ Tuna Adult Dry Cat Food
£1.55
70g
Encore
Cat Tin Tuna with Shrimp in Broth
14
£1.20
£0.11 per 100g
85g
Felix
Doubly Delicious Ocean Recipes In Jelly Wet Cat Food
221
£4.98
£0.49 per 100g
1.9kg
Whiskas
Adult 1+ Cat Complete Dry Food with Chicken
770
£5.96
£0.31 per 100g
1.9kg
Whiskas
1+ Adult Dry Cat Food with Tuna Biscuits
313
£5.96
£0.31 per 100g
70g
Encore
Pacific Tuna Fillet & Whitebait Adult Cat Food Pouch
63
£1.35
£1.93 per 100g
800g
Iams
7+ Years Cat Food with Tuna
£5.35
£0.67 per 100g
800g
Iams
Adult Dry Cat Food with Tuna
266
£4.98
£0.62 per 100g
Related Searches
Sainsbury's
Cat Foods