Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Discovery Gorwydd Caerphilly Cheese Taste the Difference
170g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£5.50
£3.24 per 100g
£4.10 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's|Taste the Difference
170g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Discovery Wilder Engel Cheese Taste the Difference
£5.50
£3.24 per 100g
142g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Discovery Onion Bhajis Taste the Difference
£3.50
£2.46 per 100g
400g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Discovery Butter Chicken Taste the Difference
£6.50
£1.63 per 100g
400g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Discovery Chicken Korma Taste the Difference
£6.50
£1.63 per 100g
400g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Discovery Paneer Kadhai Taste the Difference
£6.50
£1.63 per 100g
400g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Discovery Pancetta Carbonara Taste the Difference
£6.50
£1.63 per 100g
662g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Discovery Mixed Grill Taste the Difference
£8.50
£1.28 per 100g
400g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Discovery Achari Chicken Taste the Difference
£6.50
£1.63 per 100g
400g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Discovery Lamb Keema Taste the Difference
£6.50
£1.63 per 100g
250ml
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Discovery Balsamic Vinegar Taste the Difference
£9.50
£3.80 per 100ml
Related Products
400g
Taste the Difference
Sainsbury's Cauliflower Cheese Taste the Difference
£3.30
£0.83 per 100g
2.4kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Macaroni Cheese Taste the Difference
£17.50
£0.73 per 100g
1.25kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Cauliflower Cheese Taste the Difference
£8.00
£0.64 per 100g
1kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Lobster Macaroni Cheese Taste the Difference
£17.50
£1.75 per 100g
250g
Sainsbury's
Discovery Lobster Mezzelune Pasta Taste the Difference
£6.00
£2.40 per 100g
400g
Sainsbury's
Discovery Creamy Burata Macaroni Taste the Difference
£6.50
£1.63 per 100g
75cl
Sainsbury's
Discovery Custoza White Wine Taste the Difference
£8.50
£1.13 per 100ml
1kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Bouillabaisse Taste the Difference
£17.50
£1.75 per 100g
95g
Sainsbury's
Discovery Roasted Pistachio Cheesecake Slices Taste the Difference
£5.00
£2.63 per 100g
600g
Sainsbury's
Discovery Wagyu Beef Pork Meatballs Taste the Difference
£8.50
£1.42 per 100g