Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Dry Cured Gammon Steaks Unsmoked Taste the Difference
400g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£5.25
£1.31 per 100g
£3.93 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.4
13 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's|Taste the Difference
400g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Dry Cured Gammon Steaks Smoked Taste the Difference
15
£5.25
£1.31 per 100g
220g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Unsmoked Air Dried Dry Cured Back Bacon Rashers Taste the Difference
73
£4.15
£0.31 per 100g
80g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Salami Riserva Dry Cured Taste the Difference
18
£3.50
£4.38 per 100g
240g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Unsmoked Air Dried Wiltshire Cured Back Bacon Rashers Taste the Difference
77
£4.15
£0.22 per 100g
120g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Wiltshire Cured Breaded Ham Taste the Difference
22
£3.50
£2.92 per 100g
120g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Wiltshire Cured Smoked Ham Taste the Difference
18
£3.25
£2.71 per 100g
220g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Smoked Air Dried Dry Cured Back Bacon Rashers Taste the Difference
63
£4.15
£0.31 per 100g
180g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Smoked Air-Dried Dry Cured Thinly Sliced Pancetta Taste the Difference
33
£3.50
£1.94 per 100g
120g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Finely Sliced Yorkshire Dry Cured Cooked British Ham Taste the Difference
138
£3.50
£2.92 per 100g
160g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Unsmoked Air Dried Bacon Medallions Taste the Difference
18
£3.50
£0.27 per 100g
Related Products
370g
Exceptional by ASDA
Dry Cured 2 Oak Smoked Gammon Steaks
17
£4.62
£1.25 per 100g
370g
ASDA
2 Unsmoked Gammon Steaks
16
£4.62
£1.25 per 100g
450g
ASDA
Delicious 2 Unsmoked Gammon Steaks
115
£4.48
£1.00 per 100g
250g
ASDA
Delicious 2 Unsmoked Mini Gammon Steaks
65
£2.46
£0.98 per 100g
Waitrose Ltd
Taste the Difference Smoked English Gammon
9
£16.55
400g
Tesco Finest
Outdoor Bred 2 Unsmoked Wiltshire Cured Gammon Steaks
4
£5.00
£1.25 per 100g
900g
Tesco Finest
Unsmoked Dry Cured Crackling Gammon Joint
1
£10.50
£1.17 per 100g
450g
Tesco
Unsmoked Gammon Steaks
86
£4.50
£0.50 per 100g
300g
Woodside Farms
Unsmoked Gammon Steaks
99
£2.39
£0.80 per 100g
300g
Stamford Street Co.
Unsmoked Gammon Steaks
26
£2.38
£0.40 per 100g