Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Free From Iced Fruit Multipack Cake Slices
210g
4
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.75
£0.33 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Sainsbury's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.90
Highest
£2.75
£2.75
Good to know
Gluten and milk free
Fruitcake slices
Dried fruits
Glace cherries
Mixed peel
Marzipan layer
Icing layer
Sultanas
Raisins
Glace cherries
see more
Reviews
4.3
31 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
4
Sainsbury's
Free From Chocolate Cake Slices
18
£2.55
£0.64 each
4
Sainsbury's
Free From Angel Cake Slices
15
£2.65
£0.66 each
400g
Sainsbury's
Iced Fruit Cake
33
£3.95
£0.99 per 100g
100g
Sainsbury's
Free From 4 Lemon Cake Slices
11
£2.50
£2.50 per 100g
158g
Sainsbury's
Free From 4 x Amaretto Tiramisu Cake Slices
£3.00
£1.90 per 100g
4
Sainsbury's
Free From Flapjack Slices
23
£2.05
£0.51 each
590g
Sainsbury's
Free From Celebration Cake
£7.00
£1.19 per 100g
225g
Sainsbury's
Free From 4 x Iced Mince Pies
28
£2.50
£1.11 per 100g
4
Sainsbury's
Free From Chocolate Cake Bars
27
£3.45
£0.86 each
557g
Sainsbury's
Free From Eric the Caterpillar Cake
17
£8.50
£1.53 per 100g
Related Products
Waitrose Ltd
Waitrose Christmas 5 Iced Fruit Cake Slices
78
£3.00
Morrisons
Free From Angel Cake Slices
£2.70
Waitrose Ltd
Waitrose Free From Gluten Carrot Cake Slices
81
£2.35
Tesco Finest
Free From 4 Victoria Sponge Cake Slices
1
£3.95
400g
Tesco Finest
Iced Rich Fruit Cake
£5.50
£1.38 per 100g
285g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's 6 x Iced Rich Fruit Cake Slices Taste the Difference
43
£4.25
£1.49 per 100g
Waitrose Ltd
Classic Iced Fruit Cake each
15
£33.00
150g
Tesco Finest
Mini Iced Rich Fruit Cake
£3.00
£2.00 per 100g
SPECIALLY SELECTED
Top Iced Fruit Cake Bar
£3.99
Waitrose Ltd
Waitrose Free From 5 Angel Cake Slices 5Each
18
£3.10
Related Searches
Sainsbury's