Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Free From Smoky Bacon & Maple Flavour Tortilla Curls
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.20
£0.80 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
360g
Sainsbury's
Smoky Bacon Flavour Fries with Maple
£3.75
£1.04 per 100g
200g
Sainsbury's
Free From Nacho Tortilla Chips
£1.20
£0.60 per 100g
170g
Sainsbury's
Free From Cheese & Bacon Quiche
£2.50
£1.47 per 100g
200g
Sainsbury's
Free From Lightly Salted Christmas Tree Tortilla Chips
£0.89
£0.45 per 100g
85g
Sainsbury's
Smoky Bacon Lentil Triangles
£1.35
£1.59 per 100g
70g
Sainsbury's
Nut & Maple Flavour Porridge
£0.90
£1.29 per 100g
285g
Sainsbury's
Free From Vanilla Flavour Cupcake Baking Kit
£3.00
£1.05 per 100g
Sainsbury's
Free From 2 Celebration Cupcakes with Vanilla Flavour Frosting
£2.00
Sainsbury's
Free From 2 x Vanilla Flavour Frosting Wreath Cupcakes
£2.50
500g
Sainsbury's
Free From Free from Macaroni Pasta
£0.75
£0.15 per 100g
Related Products
150g
Tesco Free From
Maple & Bacon Curls
£1.40
£0.93 per 100g
16g
Seabrook
Maple Bacon Flavour Waffle Bites
£1.25
£1.30 per 100g
180g
ASDA Free From
Free From by Cool Flavour Tortilla Chips
£1.03
£0.57 per 100g
85g
Bonkers
Zoomers Smoky Bacon Flavour
£1.75
£2.06 per 100g
150g
ASDA Free From
Free From by Bacon Flavour Rashers
£1.14
£0.76 per 100g
180g
ASDA Free From
Free From by Nacho Cheese Flavour Tortilla Chips
£1.03
£0.57 per 100g
25g
Tayto
Smoky Bacon Flavour Potato Crisps
£2.00
£1.33 per 100g
125g
Properchips
Proper Crunch Maple Bacon
£1.50
£1.20 per 100g
160g
Eat Real
Tortilla Smoky Salsa
£1.75
£1.09 per 100g
24g
Hula Hoops
Smoky Bacon Multipack Crisps
£1.85
£1.28 per 100g
Related Searches
Sainsbury's