Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Greek Style Salad Bowl
220g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.75
£1.25 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.6
24 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
Creamfields
Greek Style Salad Cheese
68
£0.85
200g
JUST ESSENTIALS by ASDA
Greek Style Salad Cheese
100
£0.85
£0.43 per 100g
EVERYDAY ESSENTIALS
Greek Style Salad cheese
£0.85
200g
Stamford Street Co.
Greek Style Salad Cheese
52
£0.85
£0.43 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Greek Style Side Salad
212
£3.50
280g
The Gym Kitchen
High Protein Greek Style Pasta Salad
13
£3.10
£1.11 per 100g
185g
Tesco
Greek Salad
59
£3.00
£1.62 per 100g
320g
Deli Kitchen
4 Greek Style Flatbreads
198
£1.50
£0.12 per 100g
450g
Yeo Valley
Organic Greek Style Yogurt with Honey
26
£2.04
£0.45 per 100g
1kg
Lancashire Farm
Greek Style Natural Yogurt
68
£2.24
£0.22 per 100g
Related Searches
Sainsbury's