Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Halloween Marshmallows
130g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.25
£0.96 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Sainsbury's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.00
Usually
£1.50
£1.25
Reviews
4.9
13 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
200g
Sainsbury's
Marshmallows
59
£1.35
£0.68 per 100g
400g
Sainsbury's
Marshmallows
60
£2.75
£0.69 per 100g
120g
Sainsbury's
Halloween Ghost Fizzer
£4.00
£3.33 per 100g
120g
Sainsbury's
Halloween Pumpkin Fizzer
£4.00
£3.33 per 100g
120g
Sainsbury's
Halloween Bat Fizzer
£4.00
£3.33 per 100g
400g
Sainsbury's
Halloween Brookie Monsters Kit
£3.20
£0.80 per 100g
Sainsbury's
10 x Mini Halloween Doughnuts
£1.25
Sainsbury's
5 x Witches Brew Halloween Cookies
£1.50
Sainsbury's
4 x Halloween Iced Doughnuts with Coloured Sugar Decorations
£0.95
397g
Sainsbury's
Cauliflower Cheese Grills
74
£2.20
£0.14 per 100g
Related Products
200g
Tesco
Marshmallows
67
£1.20
£0.60 per 100g
The Snowman and The Snowdog
Marshmallows
7
£1.27
THE PANTRY
Mini Marshmallows
£1.25
140g
Haribo
Chamallows Pink & White Marshmallows Share Bag
14
£0.94
£0.67 per 100g
Tesco
Mini Marshmallows
2
£1.55
100g
Tesco
White Mini Marshmallows
39
£1.10
£1.10 per 100g
Rocky
Mountain Mega Marshmallows
30
£2.25
Tunnock's
Snowballs Coconut Covered Marshmallows
19
£1.50
Dandies
Vegan Vanilla Flavoured Marshmallows
54
£3.15
100g
ASDA
Asda Unicorn Mini Marshmallows
30
£1.38
£1.38 per 100g
Related Searches
Sainsbury's