Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
High Protein Ready to Eat Mini Chorizo Bites
50g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.50
£3.00 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Sainsbury's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.50
Highest
£4.25
£1.50
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
50g
Sainsbury's
High Protein Ready to Eat Mini Salami Bites
£1.50
£3.00 per 100g
80g
Sainsbury's
High Protein Ready to Eat Chorizo Snack Trio
£2.30
£2.88 per 100g
70g
Sainsbury's
High Protein Ready to Eat Chorizo Snack Sticks
£2.00
£2.86 per 100g
60g
Sainsbury's
High Protein Ready to Eat Chorizo & Cheddar Snack Combo
£2.00
£3.33 per 100g
80g
Sainsbury's
High Protein Ready to Eat Sweet Chilli Salmon Bites
£2.50
£3.13 per 100g
37.5g
Sainsbury's
High Protein Ready to Eat Salami Snack Pack
£2.30
£3.07 per 100g
70g
Sainsbury's
High Protein Ready to Eat Salami Snack Trio
£2.30
£3.29 per 100g
90g
Sainsbury's
High Protein Ready to Eat Chilli & Coriander King Prawns
£2.95
£3.28 per 100g
50g
Sainsbury's
High Protein Ready to Eat Hot Honey Salmon Jerky
£1.75
£3.50 per 100g
90g
Sainsbury's
High Protein Ready to Eat Garlic & Parsley King Prawns
£2.95
£3.28 per 100g
Related Products
210g
Fuel
FUEL10K Ready to Eat Golden Syrup Flavour Oat High Protein Porridge Pot
£1.28
£0.61 per 100g
Morrisons
Ready To Eat Cooked Chicken Breast Mini Fillets
£3.25
210g
Fuel
FUEL10K Ready to Eat Protein Porridge Oat Cereal Pot Chocolate
£1.28
£0.61 per 100g
Morrisons
Ready To Eat Plums
£2.50
500g
Tesco
Ready To Eat Prunes
£3.90
£0.78 per 100g
250g
Tesco
Ready To Eat Apricots
£2.80
£1.12 per 100g
Morrisons
Ready To Eat Avocado
£1.10
30g
Suprfuel
High Protein Cheese Bites
£1.99
£6.63 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Ready To Eat Blueberries
£2.10
Morrisons
Ready To Eat Kiwi Fruit
£1.60
Related Searches
Sainsbury's