Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Honey Roast Cashews
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Sainsbury's
Honey Roast Cashews
150g
VIEW
Sainsbury's
British Honey Roast Thick Cut Ham
150g
VIEW
Waitrose Ltd
Waitrose Honey Roast Cashews
VIEW
Sainsbury's
Honey Roasted Peanuts & Cashews
60g
VIEW
Today's Price
See how Sainsbury's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.77
Usually
£0.80
£0.00
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Honey Roast Cashews
£2.40
Asda
Honey Roasted Cashews 150g
£2.53
£1.69 per 100g
Tesco
Honey Roasted Cashews
£2.50
Sainsbury's
Salted Cashew Nuts 350g
£4.95
£1.41 per 100g
Morrisons
Roasted Jumbo Cashews 150g
£2.75
£1.83 per 100g
see more
Reviews
4.2
17 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
"I love these as a change from regular salted cashews"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Sainsbury's
Nuts
Cashews