Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Marry Me Chicken Pies Taste the Difference
250g
2
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£7.25
£1.45 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
700g
Sainsbury's
Marry Me Chicken with Tortiglioni Pasta Taste the Difference Limited Edition
£7.75
£1.11 per 100g
Sainsbury's
2 x Chicken & Ham Hock Pies Taste the Difference
£3.50
Sainsbury's
2 x Steak & Ale Pies Taste the Difference
£3.50
375g
Sainsbury's
Chicken Cacciatore Taste the Difference
£4.85
£1.29 per 100g
380g
Sainsbury's
Chicken & Sweetcorn Chowder Taste the Difference
£1.85
£0.49 per 100g
Sainsbury's
Chicken Gravy Pouch Taste the Difference
£1.84
200g
Sainsbury's
Chicken Gravy Granules Taste the Difference
£1.90
£0.95 per 100g
100g
Sainsbury's
Coconut Chicken Curry Pastries Taste the Difference
£3.75
£3.75 per 100g
450g
Sainsbury's
Dine in Chicken Forestier Taste the Difference
£7.50
£1.67 per 100g
Sainsbury's
Thai Style Red Chicken Curry Taste the Difference
£2.62
Related Products
250g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Marry Me Chicken Pie Taste the Difference
£4.00
£1.60 per 100g
450g
Morrisons
(VDI) Morrisons The Best Marry Me Chicken
£7.00
£1.56 per 100g
485g
Homepride
Marry Me Chicken Pasta Bake
£2.65
£0.55 per 100g
550g
Slimming World
Marry Me Chicken Pasta
£5.46
£0.99 per 100g
360g
Tesco
Marry Me Chicken Breasts
£5.65
£1.57 per 100g
250g
Morrisons The Best
Morrisons Limited Edition The Best Marry Me Chicken Girasole
£3.50
£1.40 per 100g
600g
Tesco
Chunky Chicken & Orzo Marry Me Soup
£2.50
£0.42 per 100g
250g
Tesco Finest
Marry Me Sauce
£2.75
£1.10 per 100g
200g
4
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Mini Melton Mowbray Pork Pies Taste the Difference
£3.25
£0.41 per 100g
Heinz
Marry Me Cannellini Beans
£1.85
Related Searches
Sainsbury's