Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Milk Chocolate Lebkuchen Hearts
250g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.75
£0.70 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Sainsbury's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.75
Usually
£2.89
Highest
£7.99
£1.75
Good to know
Mini cakes
Seasonal spices
Apricot flavoured fruit filling
Coated with milk chocolate
Dark chocolate decoration
see more
Reviews
4.8
39 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
250g
Sainsbury's
Lebkuchen Stars
48
£1.75
£0.70 per 100g
180g
Sainsbury's
Milk Chocolate
£2.00
£1.11 per 100g
400g
Sainsbury's
Milk Chocolate Spread Chocolate
38
£1.65
£0.41 per 100g
75g
Sainsbury's
Milk Chocolate Pumpkins Chocolate Bag
13
£1.50
£2.00 per 100g
Sainsbury's
Milk Chocolate Peanuts
42
£1.80
Sainsbury's
Milk Chocolate Cookies
175
£1.50
£0.30 each
100g
Sainsbury's
Milk Chocolate Chips
19
£1.25
£1.25 per 100g
Sainsbury's
Milk Chocolate Raisins
29
£1.80
70g
Sainsbury's
Milk Chocolate Coins
72
£1.25
£1.79 per 100g
Sainsbury's
Milk Chocolate Digestives
39
£1.25
Related Products
Lambertz
Lebkuchen Milk Hearts
27
£1.50
40g
Dr. Oetker
60 White & Milk Chocolate Hearts
8
£1.75
£4.38 per 100g
WINTERTRAUM
Gingerbread Hearts Milk Chocolate
£1.99
WINTERTRAUM
Dark Chocolate Lebkuchen
£1.69
Lindt
Gold Bunny Milk Chocolate with Hearts
£8.50
Tesco
Mixed Lebkuchen
22
£2.50
WINTERTRAUM
Gingerbread Hearts Dark Chocolate
£1.99
Bonne Maman
Chocolate Coated Sweet Hearts
40
£3.35
250g
Tesco
Lebkuchen Iced Stars
39
£1.50
£0.60 per 100g
17g
Dr. Oetker
Chocolatey Hearts White Chocolate Flavour
£2.20
£1.08 per 100g
Related Searches
Sainsbury's