Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Miso & Ginger Stir Fry Sauce Taste the Difference
175g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.75
£1.00 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's|Taste the Difference
600g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chilli Ginger & Soy Stir Fry Greens Taste the Difference
£2.70
£0.45 per 100g
220g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Tenderstem Stir Fry Taste the Difference
£2.80
£1.27 per 100g
220g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Baby Vegetable Stir Fry Taste the Difference
£2.80
£1.27 per 100g
220g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Babycorn & Pak Choi Stir Fry Taste the Difference
£2.80
£1.27 per 100g
175g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Laksa with Coconut Milk Lemongrass & Chilli Stir Fry Sauce Taste the Difference
£1.75
£1.00 per 100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Stem Ginger Cookies Taste the Difference
£2.21
275g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Soy & Ginger Noodles Taste the Difference
£2.50
£0.91 per 100g
500ml
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Ginger & Lemongrass Cordial Taste the Difference
£2.95
£0.59 per 100ml
220g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Cranberry Sauce Taste the Difference
£2.15
£0.98 per 100g
200g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Diane Sauce Taste the Difference
£2.75
£1.38 per 100g
Related Products
Tesco
Lime & Ginger Stir Fry Sauce
£1.15
150g
Co-op
Sweet Chilli & Ginger Stir Fry Sauce
£1.10
£0.73 per 100g
100g
YO!
Soy Ginger & Garlic Yakisoba Stir Fry Sauce
£1.20
£1.20 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Soy & Ginger Stir Fry Sauce
£1.30
120g
Wagamama
Mild Teriyaki Stir Fry
£1.40
£1.17 per 100g
150g
Sainsbury's
Stir In Salami & Fennel Pasta Sauce Taste the Difference
£3.25
£2.17 per 100g
150g
Sainsbury's
Stir In Tomato & Chilli Pasta Sauce Taste the Difference
£3.25
£2.17 per 100g
70g
Lee Kum Kee
Stir Fry Sauce
£0.70
£1.00 per 100g
150g
Sainsbury's
Stir In Cacio E Pepe Pasta Sauce Taste the Difference
£3.25
£2.17 per 100g
120g
Wagamama
Pad Thai Stir Fry Mild
£0.95
£0.79 per 100g