Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Golden Syrup Flavour Porridge Pot
57g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
ASDA
Golden Syrup Flavour Porridge Pot
57g
VIEW
Quaker
Oat So Simple Golden Syrup Porridge
57g
VIEW
Quaker
Protein Golden Syrup Porridge Pot
63g
VIEW
Waitrose Ltd
Waitrose Golden Syrup Porridge Pot
VIEW
Today's Price
See how Sainsbury's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£5.99
Highest
£13.99
£0.00
Supermarket Alternatives
Asda
Golden Syrup Flavour Porridge Pot 57g
£0.50
£0.88 per 100g
Waitrose
Waitrose Golden Syrup Porridge Pot
£0.95
Tesco
Instant Oats Apple & Blueberry 55g
£0.41
£0.75 per 100g
Sainsbury's
Porridge Pot Original 50g
£0.65
£1.30 per 100g
Reviews
4.7
58 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
"I love this porridge and would definitely recommend it "
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Sainsbury's
Porridges
Oats
Porridge Pots