Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Salted Caramel Sauce Taste the Difference
260g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.30
£1.27 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Sainsbury's|Taste the Difference prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£3.00
Highest
£3.30
£3.30
Supermarket Alternatives
Waitrose
No.1 Salted Caramel Dessert Sauce
£3.30
Tesco
Salted Caramel Sauce 250g
£3.15
£1.26 per 100g
Reviews
4.6
19 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"Very creamy and sweet with a hint of salt"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's|Taste the Difference
310g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chocolate Caramel Sauce Taste the Difference
15
£2.75
£0.89 per 100g
190g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Salted Caramel & Peanut Cheesecake Taste the Difference
£3.75
£1.97 per 100g
500g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Belgian Chocolate & Salted Caramel Cheesecake Taste the Difference
18
£5.55
£1.11 per 100g
28ml
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Salted Caramel Billionaire's Ice Cream Bites Taste the Difference
£3.95
£1.41 per 100ml
250g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Salted Spreadable Taste the Difference
35
£2.80
£1.12 per 100g
220g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Cranberry Sauce Taste the Difference
33
£2.15
£0.98 per 100g
165g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Bearnaise Sauce Taste the Difference
18
£1.85
£1.12 per 100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Hollandaise Sauce Taste the Difference
11
£1.38
290g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Raspberry Sauce Taste the Difference
17
£2.75
£0.95 per 100g
200g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Hollandaise Sauce Taste the Difference
29
£2.50
£1.25 per 100g
Related Products
855g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Party Size Chocolate & Salted Caramel Tart Taste the Difference
2
£10.00
£1.17 per 100g
216g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chocolate & Salted Caramel Profiteroles Taste the Difference (24 Pieces)
5
£8.00
£1.85 per 100g
Sainsbury's
Salted Caramel Nut Mix Taste the Difference
£2.70
150g
Sainsbury's
Free From Salted Caramel Crispy Squares Taste the Difference
19
£2.65
£1.77 per 100g
Sainsbury's
Salted Caramel & Belgian Milk Chocolate Cookies Taste the Difference
103
£2.25
£0.56 each
340g
Sainsbury's
Fried Aubergine & Salted Ricotta Pasta Sauce Taste the Difference
14
£2.25
£0.66 per 100g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chocolate & Caramel Cupcake Selection Taste the Difference (24 Pieces)
12
£18.00
250ml
Taste the Difference|Sainsbury's
Sainsbury's Ultimate Chicken Shop Sauce Limited Edition Taste the Difference
£2.00
£0.80 per 100ml
1kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Bouillabaisse Taste the Difference
£17.50
£1.75 per 100g
250g
Tesco Finest
Salted Caramel Sauce
36
£3.15
£1.26 per 100g
Related Searches
Syrups
Sauces
Caramel Sauces