Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Snack Pack Tuna Sushi
66g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.65
£2.50 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
117g
Sainsbury's
Med Pack Fish Sushi
£3.30
£2.82 per 100g
115g
Sainsbury's
Med Pack Vegetable Sushi
£3.30
£2.87 per 100g
Sainsbury's
Katsu Chicken Snack Pack
£1.65
Sainsbury's
Selection Chicken Sushi
£3.30
37.5g
Sainsbury's
High Protein Ready to Eat Salami Snack Pack
£2.30
£3.07 per 100g
100g
Sainsbury's
Tuna Pate
£1.50
£1.50 per 100g
288g
Sainsbury's
Kitchen Deli Japanese Style Teriyaki Chicken & Sushi Rice
£6.25
£2.17 per 100g
120g
Sainsbury's
Tuna Drained & Ready Water
£1.75
£1.46 per 100g
145g
Sainsbury's
Tuna Chunks in Brine
£2.49
£0.43 per 100g
120g
Sainsbury's
Tuna Drained & Ready Brine
£1.75
£1.46 per 100g
Related Products
74g
Tesco
Tuna Sushi Snack
£1.50
£2.03 per 100g
Morrisons
Tuna Mayo & Edamame Sushi Snack
£1.75
ASDA
ASDA Salmon & Prawn Sushi Snack Pack
£1.65
70g
Tesco
Vegetable Sushi Snack
£1.50
£2.14 per 100g
EAT & GO
Vegetable Sushi Snack
£0.99
EAT & GO
Smoked Salmon Sushi Snack
£0.99
136g
Tesco
Smoked Salmon Tuna & Prawn Sushi
£3.30
£2.43 per 100g
213g
Itsu
spicy tuna sushi taco
£4.75
£2.23 per 100g
Morrisons
Teriyaki Chicken & Red Pepper Sushi Snack
£1.75
ASDA
ASDA Salmon & Prawn Sushi Medium Pack
£3.00
Related Searches
Sainsbury's