Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Sour Spiders Sweets
130g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.25
£0.96 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Sainsbury's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.00
Usually
£1.59
£1.25
Reviews
4.7
12 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
400g
Sainsbury's
Sour Spooktacular Sweets
£3.00
£0.75 per 100g
280g
Sainsbury's
Sour Cream
12
£1.60
£0.57 per 100g
70g
Sainsbury's
Sour Bears
£0.75
£1.07 per 100g
70g
Sainsbury's
Milk Bottle Sweets
30
£0.75
£1.07 per 100g
70g
Sainsbury's
Strawberry Pencils Sweets
35
£0.70
£1.00 per 100g
70g
Sainsbury's
Foam Mushroom Sweets
19
£0.75
£1.07 per 100g
200g
Sainsbury's
Rhubarb & Custard Sweets
23
£1.35
£0.68 per 100g
70g
Sainsbury's
Strawberry Laces Sweets
28
£0.70
£1.00 per 100g
160g
Sainsbury's
Rainbow Pencil Sweets
11
£1.35
£0.84 per 100g
200g
Sainsbury's
Lemon Sherbet Sweets
17
£1.35
£0.68 per 100g
Related Products
140g
Candy Kittens
Sour Watermelon Gourmet Sweets
47
£1.80
£1.29 per 100g
175g
Haribo
Sour Sparks Vegetarian Sweets Sharing Bag
18
£1.24
£0.71 per 100g
Chooee
Sour Xploders Sweets
1
£3.00
50g
Hi-Chew
Hi Chew Sweet & Sour Watermelon Chewy Sweets
14
£1.25
£2.50 per 100g
175g
Haribo
Tangfastics Sour Sweets Bag
18
£1.25
£0.71 per 100g
The Natural Confectionery Co.
Sour Jelly Squirms Sweets Bag
10
£1.35
Skittles
Giants Vegan Chewy Sour Sweets
7
£1.00
160g
Haribo
Sour Skeletons Halloween Sweets Bag
10
£1.25
£0.78 per 100g
130g
Candy Kittens
Smittens Sour Edit
9
£1.60
£1.23 per 100g
160g
Haribo
Sour Skeletons
6
£1.00
£0.63 per 100g
Related Searches
Sainsbury's