Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Stonebaked Chicken & Pesto
300g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Sainsbury's
BBQ Chicken Stonebaked Pizza
300g
VIEW
Sainsbury's
Italian Style Chicken Pesto Pasta
400g
VIEW
Sainsbury's
Chicken & Bacon Tortelloni
300g
VIEW
Sainsbury's
High Protein Creamy Chicken Pesto Pasta
400g
VIEW
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
BBQ Chicken Stonebaked Pizza 300g
£3.85
£1.28 per 100g
Morrisons
The Best Chicken & Basil Pesto Pizza
£4.00
Waitrose
No.1 Sicilian Lemon Drizzle Muffin each
£1.85
Iceland
Thin Crust Cheese & Ham
£1.00
Tesco
Hearty Food Thin Cheese & Tomato Pizza 314g
£1.10
£0.35 per 100g
Asda
Large Stonebaked Margherita Pizza 503g
£4.11
£0.82 per 100g
see more
Good to know
Stonebaked pizza base
Tomato and basil sauce
Chicken in pesto
Mozzarella and Cheddar cheese
Red onions
Red pepper
see more
Reviews
3.3
12 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Sainsbury's
Pizzas
Frozen Pizzas