Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Strawberries Taste the Difference
250g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.50
£1.40 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.2
161 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"These were not ripe when they arrived and never ripened before they went moldy"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's|Taste the Difference
480ml
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Strawberries & Clotted Cream Ice Cream Taste the Difference
15
£3.50
£0.73 per 100ml
245g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Piccalilli Taste the Difference
34
£2.00
£0.82 per 100g
600g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Coleslaw Taste the Difference
958
£3.00
£0.50 per 100g
75cl
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Prosecco Taste the Difference
36
£9.00
£1.20 per 100ml
500g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Gigli Taste the Difference
25
£2.15
£0.43 per 100g
500g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Orecchiette Taste the Difference
13
£2.15
£0.43 per 100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Pineapple Taste the Difference
£1.95
90g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Roti Taste the Difference
17
£1.50
£0.83 per 100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Oranges Taste the Difference
333
£2.25
£0.56 each
340g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Apricot Conserve Taste the Difference
25
£2.55
£0.75 per 100g
Related Products
1kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Bouillabaisse Taste the Difference
£17.50
£1.75 per 100g
300g
Sainsbury's|Taste The Difference|Taste the Difference
Sainsbury's Red Cabbage Taste the Difference
3
£3.50
£1.17 per 100g
400g
Taste the Difference
Sainsbury's Cauliflower Cheese Taste the Difference
28
£3.30
£0.83 per 100g
500g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Mushroom Wellington Taste the Difference
5
£10.00
£2.00 per 100g
Taste the Difference
Sainsbury's Sicilian Lemon Muffins Taste the Difference
80
£2.25
£1.13 each
500g
Taste the Difference
Sainsbury's Fruit & Nut Granola Taste the Difference
26
£3.10
£0.62 per 100g
Taste the Difference
Sainsbury's Triple Chocolate Muffins Taste the Difference
48
£2.25
£1.13 each
Taste the Difference
Sainsbury's Luxury Sourdough Crumpets Taste the Difference
140
£1.30
£0.22 each
260g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Cheddar & Leek Tarts Taste the Difference
£7.50
£2.88 per 100g
1kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Triple Cooked Chips Taste the Difference
£8.50
£0.85 per 100g