Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Swedish Style Meatballs & Mash
400g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.75
£0.94 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Beef and pork meatballs in a cream sauce with mashed potato
Meatballs in a Swedish style sauce
Beef and pork meatballs in a rich creamy gravy
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
500g
Sainsbury's
Beef Meatballs
£4.25
£0.85 per 100g
80g
Sainsbury's
Souvlaki Meatballs
£1.75
£2.19 per 100g
400g
Sainsbury's
Sweet Potato Mash
£1.75
£0.44 per 100g
400g
Sainsbury's
Carrot & Swede Mash
£1.75
£0.44 per 100g
400g
Sainsbury's
Potato Carrot & Swede Mash
£1.60
£0.40 per 100g
400g
Sainsbury's
Sausages & Mash (Serves 1)
£3.75
£0.94 per 100g
400g
Sainsbury's
Braised Beef & Mash (Serves 1)
£4.00
£1.00 per 100g
350g
Sainsbury's
10% Fat Mini Beef Meatballs
£4.00
£0.06 per 100g
360g
Sainsbury's
10% Fat High Fibre Beef Meatballs
£3.95
£1.10 per 100g
80g
Sainsbury's
Ready to Eat Texan BBQ Meatballs
£1.75
£2.19 per 100g
Related Products
400g
Tesco
Swedish Style Meatballs & Mash
£3.75
£0.94 per 100g
ASDA
Swedish Style Meatballs & Buttery Mash Meal for One
£3.57
600g
Tesco
Swedish Style Meatballs
£6.85
£1.14 per 100g
200g
Delicatessen Fine Eating
Swedish Style Meatballs
£1.00
£0.50 per 100g
400g
Tulip
Swedish Style Meatballs
£1.50
£0.38 per 100g
300g
Quorn
Vegetarian Swedish Style Balls
£1.50
£0.50 per 100g
Iceland
Swedish Meatballs & Mash with Garden Peas & Creamy Gravy
£1.25
1kg
Smorgasbord
Swedish Meatballs
£6.00
£0.60 per 100g
400g
Smorgasbord
Swedish Meatballs Family Pack
£2.75
£0.69 per 100g
900g
Oresundschark AB
The Original Homestyle Swedish Meatballs
£6.00
£0.67 per 100g
Related Searches
Sainsbury's