Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Sweet All Butter Pastry Case Taste the Difference
220g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.75
£1.25 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Sainsbury's|Taste the Difference prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.55
Highest
£2.75
£2.75
Reviews
4.4
10 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's|Taste the Difference
138g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Sweet Pastry Tartlets Taste the Difference
9
£2.50
£0.30 per 100g
185g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's 4 x All Butter Pastry Ecclefechan Tarts Taste the Difference
41
£3.50
£1.89 per 100g
320g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Ready Rolled All Butter Puff Pastry Sheet Taste the Difference
£2.50
£0.78 per 100g
185g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's 4 x All Butter Pastry Frangipane Mince Pies Taste the Difference
37
£3.50
£1.89 per 100g
400g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Shortbread Assortment All Butter Recipe Taste the Difference
65
£5.80
£1.45 per 100g
325g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's 6 x All Butter Mince Pies Taste the Difference
191
£3.50
£1.08 per 100g
140g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Free From All Butter Fruit Scones Taste the Difference
16
£2.50
£1.79 per 100g
250g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Farmhouse Butter Taste the Difference
51
£2.80
£1.12 per 100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Butter Croissants Taste the Difference
239
£2.40
£0.60 each
90g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Smoky Butter Taste the Difference
£1.90
£2.11 per 100g
Related Products
Exceptional by ASDA
All-Butter Pastry Case
£2.42
195g
Edler's
Sweet Pastry Case
1
£1.22
£0.63 per 100g
144g
Exceptional by ASDA
6 All-Butter Sweet Pastry Cases
£2.50
£1.74 per 100g
460g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Garlic Butter & Pecorino Focaccia Taste the Difference
£5.50
£1.20 per 100g
200g
Taste the Difference
Sainsbury's Taste the Difference Chilli Jam Spicy & Sweet
71
£1.95
£0.98 per 100g
140g
Sainsbury's
Free From All Butter Croissants Taste the Difference
28
£2.75
£0.98 per 100g
140g
Sainsbury's
Free From All Butter Chocolate Twists Taste the Difference
19
£2.75
£0.98 per 100g
1kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Bouillabaisse Taste the Difference
£17.50
£1.75 per 100g
Waitrose Ltd
Cooks' Ingredients Sweet Pastry Case
75
£2.85
300g
Sainsbury's|Taste The Difference|Taste the Difference
Sainsbury's Red Cabbage Taste the Difference
3
£3.50
£1.17 per 100g
Related Searches
Pastries
Pastry Cases
Pie Crusts