Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Takeaway Sides Crispy Waffle Fries
300g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.50
£1.17 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Iceland
Criss Cross Fries
£2.75
Asda
Golden Waffle Fries 750g
£2.72
£0.36 per 100g
Reviews
4.2
12 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
240g
Sainsbury's
Takeaway Mozzarella Sticks Sides
25
£3.50
£1.46 per 100g
900g
Sainsbury's
Extra Crispy French Fries
109
£2.65
£0.29 per 100g
250g
Sainsbury's
Sides Breaded Chicken Pops
29
£3.50
£1.40 per 100g
900g
Sainsbury's
French Fries
94
£1.12
£0.12 per 100g
1.5kg
Sainsbury's
French Fries
94
£1.88
£0.13 per 100g
500g
Sainsbury's
Sweet Potato Fries
105
£2.90
£0.58 per 100g
700g
Sainsbury's
Seasoned Curly Fries
79
£2.20
£0.31 per 100g
515g
Sainsbury's
Takeaway Cheeseburger Pizza
£3.50
£0.68 per 100g
300g
Sainsbury's
Takeaway Seasoned Wedges
£3.50
£1.17 per 100g
340g
Sainsbury's
Sweet Potato Fries
21
£2.30
£0.68 per 100g
Related Products
800g
Iceland
Ridiculously Crispy Waffle Fries
£3.16
£0.40 per 100g
550g
Leon
Waffle Fries
44
£2.28
£0.41 per 100g
500g
Birds Eye
Potato Waffles Fries
46
£2.30
£0.46 per 100g
Tesco
Waffle Fries
45
£2.10
FOUR SEASONS
Waffle Fries
£1.69
CARLOS
Takeaway Fries
£1.49
750g
ASDA
Golden Waffle Fries
62
£2.72
£0.36 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Waffle Fries
£3.50
550g
Leon
Garlic Aioli & Rosemary Waffle Fries
11
£2.28
£0.41 per 100g
1.4kg
McCain
Crispy French Fries
275
£3.75
£0.27 per 100g
Related Searches
Sainsbury's