Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Tenderstem Broccoli Chantenay Carrots & Baby Potato Taste the Difference
275g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.20
£1.16 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's|Taste the Difference
400g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Rainbow Chantenay Carrots Taste the Difference
£1.10
£0.28 per 100g
160g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Tenderstem Broccoli Extra Fine Beans & Pak Choi with Garlic Taste the Difference
£2.20
£1.38 per 100g
175g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Baby Leeks Taste the Difference
£2.10
£1.20 per 100g
380g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Sweet Spear Carrots with Orange Taste the Difference
£3.20
£0.84 per 100g
220g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Tenderstem Stir Fry Taste the Difference
£2.80
£1.27 per 100g
450g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Sweet Spear Carrots Taste the Difference
£1.90
£0.42 per 100g
400g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Potato Dauphinoise Taste the Difference
£3.30
£0.83 per 100g
300g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Potato Salad Taste the Difference
£2.50
£0.83 per 100g
400g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Mashed Potato Taste the Difference
£2.90
£0.73 per 100g
400g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Salmon Broccoli & Cheddar Quiche Taste the Difference
£4.50
£1.13 per 100g
Related Products
Tesco Finest
Baby Potatoes Chantenay Carrots & Tenderstem Broccoli
£3.30
Iceland
Tenderstem Broccoli
£1.75
330g
Sainsbury's
Tenderstem Broccoli
£2.50
£0.76 per 100g
300g
Iceland
Tenderstem Broccoli
£2.30
£0.77 per 100g
80g
Tesco
Trimmed Tenderstem Broccoli
£1.30
£1.63 per 100g
ASDA
Tenderstem Broccoli Carrots & Sugar Snap Peas
£1.57
230g
Sainsbury's
British Heritage Baby Parsnips Taste the Difference
£1.70
£0.74 per 100g
200g
Sainsbury's
Fine Beans & Tenderstem Broccoli
£2.20
£1.10 per 100g
190g
Tesco
Fine Beans & Tenderstem Broccoli
£1.95
£1.03 per 100g
1.2kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Extra Large Potato Dauphinoise Taste the Difference
£8.50
£0.71 per 100g