Today's Deals
Help Guides
Download App
Samyang
Buldak Spicy Ramen Carbonara Hot Chicken Flavour
80g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.80
£2.25 per 100g
£1.45 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Samyang
80g
Samyang
Buldak Spicy Carbonara Cup
£1.40
£1.75 per 100g
70g
Samyang
Buldak Spicy Ramen Hot Chicken Flavour Cup
£1.78
£2.54 per 100g
70g
Samyang
Hot Chicken Flavour Cup Ramen
£1.29
£1.84 per 100g
700g
Samyang
Buldak Hot Chicken Flavor Ramen Noodles [140gx5pk]
£4.19
£0.12 per 100g
Samyang
Buldak Hot Chicken Flavor Ramen Stir Fried Noodle Cup
£1.80
Related Products
650g
Samyang Buldak
Buldak Hot Chicken Ramen Noodles Carbonara Flavour (130g x5)
£5.00
£0.77 per 100g
Taiko
Spicy Chicken Ramen
£5.60
100g
Nissin
Demae Ramen Spicy Noodles
£0.65
£0.65 per 100g
66g
Nissin
Cup Noodles Spicy Hot Chilli Instant Ramen Pot
£1.25
£1.89 per 100g
330g
Tahira
Hot & Spicy Chicken
£1.80
£0.55 per 100g
Jahan
Frozen Hot & Spicy Chicken Strips
£2.50
100g
Nissin
Demae Ramen Chicken Noodles
£0.65
£0.65 per 100g
500g
Tahira
Hot & Spicy Chicken & Beef Sausage
£2.10
£0.42 per 100g
The Source
Treat Factory Korean Ramen Set Spicy Flavour Experience
£25.00
100g
Nissin
Demae Ramen Chicken Flavour Noodles
£3.50
£0.70 per 100g
Related Searches
Samyang