Today's Deals
Help Guides
Download App
Schwartz
Creamy Chicken & Leek Bake Recipe Mix
35g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.00
£2.86 per 100g
VISIT
Tesco
£1.10
£3.14 per 100g
4 FOR 3
VISIT
Sainsbury's
£1.10
£1.00
£3.14 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Schwartz prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£0.70
Highest
£1.10
£1.00
Good to know
Free from
Added Msg and Artificial Colours
Ready in 35 mins
Full of flavour
No added preservatives or MSG
No artificial colours or hydrogenated fat
Carefully selected ingredients of highest quality
Harvested, dried and packed herbs and spices for intense flavour
Bursting with incredible flavour for tasty, home-cooked meals
see more
Reviews
4.7
24 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
"Very easy to prepare and was enjoyed by the whole family"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Schwartz
25g
Schwartz
Creamy Pepper Sauce Mix
51
£1.00
£4.00 per 100g
25g
Schwartz
Authentic Mix Creamy Mild Peppercorn Sauce
49
£1.00
£4.00 per 100g
25g
Schwartz
Hollandaise Sauce Mix
65
£1.00
£4.00 per 100g
Schwartz
Beef Stroganoff
4
£1.00
26g
Schwartz
Classic Roast Chicken Gravy Mix
48
£1.00
£3.85 per 100g
32g
Schwartz
Spaghetti Carbonara Recipe Mix
29
£1.00
£3.13 per 100g
35g
Schwartz
Pizza Express Garlic & Basil Creamy Pasta
31
£1.30
£3.71 per 100g
25g
Schwartz
White Sauce Mix
2
£1.10
£4.40 per 100g
40g
Schwartz
Authentic Chicken Chasseur Recipe Mix 40g Casserole Mix
57
£1.00
£2.50 per 100g
Schwartz
Chicken Supreme
7
£1.10
Related Products
35g
Pinch of Nom
Creamy Garlic Chicken Recipe Mix
24
£1.00
£2.86 per 100g
23g
Colman's
Salt & Pepper Chicken Dry Sauce Mix Pouch
36
£1.00
£4.35 per 100g
41g
Maggi
So Juicy Sweet Chilli Chicken Recipe Mix
1
£0.75
£1.83 per 100g
43g
Colman's
Recipe Mix Chicken Chasseur
73
£1.00
£2.33 per 100g
30g
Colman's
Chicken Kebab Seasoning Mix Big Night In
85
£1.00
£3.33 per 100g
41g
Maggi
So Juicy Creamy Butter Chicken Recipe Mix Herbs & Spices
61
£0.75
£1.83 per 100g
Morrisons
Creamy Chicken & Bacon Bake
£3.75
35g
Pinch of Nom
Creamy Cajun Seasoning
1
£1.00
£2.86 per 100g
170g
Bisto
Creamy Cheese Sauce Mix
38
£2.98
£1.75 per 100g
200g
Higgidy
Creamy Chicken & Sauteed Leek Pie
104
£3.75
£1.88 per 100g
Related Searches
Schwartz