Today's Deals
Help Guides
Download App
Scottish Pride
Scottish Monarch Smoked Scottish Salmon
90g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.75
£3.06 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Scottish Pride prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.30
Usually
£2.40
Highest
£2.75
£2.75
Supermarket Alternatives
Tesco
Strong And Robust Scottish Smoked Salmon 100g
£4.95
£4.95 per 100g
Sainsbury's
ASC Scottish Mild Smoked Salmon (Ready to Eat) 100g
£3.95
£3.95 per 100g
Waitrose
Waitrose Mild Scottish Smoked Salmon
£5.75
Asda
Flavoursome Oak Smoked Salmon 100g
£3.75
£3.75 per 100g
Morrisons
The Best Scottish Mild Smoked Salmon
£4.95
Iceland
2 Lightly Smoked Salmon Fillets 200g
£5.18
£2.59 per 100g
see more
Good to know
#3 in Smoked Salmon Slices
Eat two portions of oily fish per week
Oily fish contain Omega 3 fatty acids
Omega 3 fatty acids help maintain a healthy heart
Reviews
2.9
15 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"This is the best smoked salmon we have had in years"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
200g
Mr Freeds
Smoked Salmon
5
£7.85
£3.93 per 100g
100g
Mowi
Scottish Smoked Salmon Slices
113
£5.43
£1.36 per 100g
50g
Tesco Finest
Scottish Smoked Salmon
29
£2.80
£5.60 per 100g
240g
Tesco Finest
Smoked Scottish Salmon Fillets
39
£6.75
£2.81 per 100g
200g
Sainsbury's
Mild Scottish Smoked Salmon
155
£7.75
£3.88 per 100g
100g
Co-op Irresistible
Beech & Oak Smoked Scottish Smoked Salmon
£6.15
£6.15 per 100g
500g
Sainsbury's
Skin on ASC Scottish Salmon Fillet
38
£9.95
£1.99 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Mild Scottish Smoked Salmon
2,452
£5.75
Morrisons The Best
2 Scottish Smoked Salmon Mousses
2
£4.00
100g
Exceptional by ASDA
Mild & Delicate Scottish Smoked Salmon
40
£4.74
£4.74 per 100g
Related Searches
Scottish Pride
Salmons
Smoked Salmons
Fish
Seafoods