Today's Deals
Help Guides
Download App
Seriously
Strong Original Extra Mature Red Cheddar
350g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£3.65
£1.04 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Seriously prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.75
Usually
£3.65
Highest
£3.75
£3.65
Reviews
5.0
3 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Seriously
Seriously
Strong Extra Mature Cheddar Cheese
49
£3.65
Seriously
Creamy Mature Cheddar Cheese
65
£3.65
125g
Seriously
Strong Cheddar Cheese Spreadable
322
£1.00
£0.80 per 100g
Related Products
550g
Pilgrims Choice
Extra Mature Cheddar
110
£4.00
£0.73 per 100g
550g
Cathedral City
Extra Mature Cheddar Cheese
74
£5.45
£0.99 per 100g
320g
Davidstow
Cornish Extra Mature Cheddar Cheese Crackler
60
£3.33
£1.04 per 100g
400g
ASDA
British Extra Mature Cheddar
518
£3.17
£0.79 per 100g
400g
ASDA
British Light Extra Mature Cheddar
76
£3.17
£0.79 per 100g
400g
Sainsbury's
British Extra Mature Cheddar Cheese
164
£2.95
£0.74 per 100g
300g
Castello
Tickler Extra Mature Cheddar Cheese
119
£3.24
£1.08 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Davidstow Cornish Cheddar Cheese Extra Mature
10
£2.00
550g
Cathedral City
Mature Cheddar Cheese
156
£5.32
£0.97 per 100g
350g
Cathedral City
Mature Cheddar Cheese
70
£3.00
£0.86 per 100g
Related Searches
Seriously