Today's Deals
Help Guides
Download App
Shades by Niko
It's Cherry Cola
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.69
£1.13 per 100g
VISIT
Tesco
£1.70
£1.13 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
3.7
3 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Shades by Niko
150g
Shades by Niko
the Originals
31
£1.69
£1.13 per 100g
150g
Shades by Niko
Straight Up Strawberry Flavour Sweets
6
£1.69
£1.13 per 100g
150g
Shades by Niko
Sour Ultimate Vibes
6
£1.69
£1.13 per 100g
Related Products
49g
Tic Tac
Cherry Cola 100 Sweets
5
£1.60
£0.03 per 100g
140g
Swizzels
Squashies Cherry Cola Flavour
249
£0.85
£0.61 per 100g
2l
Kingsley
Cherry Cola
£0.92
£0.05 per 100ml
Diet Coke
Cherry
11
£4.50
500ml
Diet Coke
Cherry
3
£1.85
£0.37 per 100ml
440ml
Vault City
Cherry Cola Float
1
£3.25
£0.74 per 100ml
2l
Tesco
Xero Cherry Cola
72
£0.49
£0.02 per 100ml
2l
ASDA
Cherry Zero Cola
152
£0.49
£0.02 per 100ml
330ml
Jack Daniel's
Coca-Cola Cherry Can
8
£2.50
£0.76 per 100ml
330ml
Pepsi
Max Cherry Cola
92
£9.00
£0.11 per 100ml