Today's Deals
Help Guides
Download App
Shalimar
Roasted Piri Piri Peanuts
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.00
£1.33 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Roasted Salted Almonds
£2.00
Sainsbury's
Roasted & Salted Almonds 100g
£1.65
£1.65 per 100g
Tesco
Roasted & Salted Almonds 100g
£1.65
£1.65 per 100g
Asda
Roasted & Salted Almonds 200g
£2.50
£1.25 per 100g
Morrisons
Roasted Almonds 150g
£2.75
£1.83 per 100g
see more
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
415g
KP
Dry Roasted Peanuts
£3.38
£0.81 per 100g
170g
Walkers
Sensations Californian Honey & Salt Roasted Peanuts Sharing Bag
£2.75
£1.62 per 100g
50g
KP
Dry Roasted Peanuts
£1.10
£2.20 per 100g
250g
KP
Dry Roasted Peanuts
£2.75
£1.10 per 100g
Dry
Roasted Peanuts
£1.00
Honey
Roasted Peanuts
£1.00
250g
KP
Roasted Peanuts Unsalted
£3.25
£1.30 per 100g
200g
Tesco
Salted Roasted Peanuts
£1.40
£0.70 per 100g
200g
Tesco
Dry Roasted Peanuts
£1.40
£0.70 per 100g
550g
Tesco
Salted Roasted Peanuts
£2.55
£0.46 per 100g
Related Searches
Shalimar
Almonds
Mixed Nuts
Nuts