Today's Deals
Help Guides
Download App
Simply Cook
Vietnamese Pork Stir Fry Recipe Kit
85g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.00
£2.35 per 100g
4 FOR 3
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Simply Cook prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.00
Highest
£5.50
£2.00
Supermarket Alternatives
Asda
Simple to Cook Chinese Inspired Chicken Stir-Fry Kit
£5.28
Tesco
Enchilada Kit
£2.00
Reviews
4.5
4 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
Street Kitchen
Malaysian Peanut Satay Stir Fry Kit
9
£3.00
Street Kitchen
Japanese Teriyaki Chicken Stir Fry Kit
1
£3.00
500g
Tesco
Pork Stir Fry
59
£4.25
£0.85 per 100g
Tesco
Pork Stir Fry Strips
9
£3.00
250g
Tesco
Pork Stir Fry Strips
£3.00
£1.20 per 100g
245g
The Spice Tailor
Vietnamese Curry
55
£3.00
£1.22 per 100g
ASHFIELDS
Hoisin Pork Stir Fry Strips
£2.99
300g
Sainsbury's
Extra Lean British Pork Stir Fry
19
£3.00
£1.00 per 100g
Tesco
Sweet Chilli Pork Stir Fry Strips
13
£5.00
ASHFIELDS
Smoky BBQ Pork Stir Fry Strips
£2.99
Related Searches
Simply Cook
Meals
Meal Kits
Kits