Today's Deals
Help Guides
Download App
Smiths
Chipsticks Salt & Vinegar Sharing Snacks
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.34
VISIT
Iceland
£1.35
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Smiths prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.34
Usually
£20.50
Highest
£1.34
£1.34
Supermarket Alternatives
Asda
Salt & Vinegar Flavour Party Mix 150g
£1.50
£1.00 per 100g
Tesco
Salt & Vinegar Sticks 150g
£1.15
£0.77 per 100g
Sainsbury's
Salt & Vinegar Potato Twirls 125g
£1.15
£0.92 per 100g
Morrisons
The Best Sea Salt & Vinegar Crisps
£1.25
Waitrose
Essential Salt & Malt Vinegar Multipack Crisps
£1.00
see more
Good to know
Crispy, crunchy sticks with Salt & Vinegar flavour
Baked not fried
No artificial colours
Suitable for vegetarians
146Kcal 611 kJ per serving
see more
Reviews
4.1
19 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Smiths
Smiths
Chipsticks Salt and Vinegar (6Pack)
3
£1.25
£1.23 per 100g
Smiths
Crispy Bacon Sharing Crisps Frazzles Flavour Snacks
2
£1.25
£1.04 per 100g
Smiths
Frazzles Bacon Crisps Multipack
17
£1.30
£1.08 per 100g
Smiths
Savoury Selection (6Pack)
4
£1.80
Smiths
Frazzles Crispy Bacon Multipack Crisps
22
£1.65
£1.53 per 100g
Related Products
Walkers
Squares Salt & Vinegar Crisps
2
£1.60
£1.54 per 100g
Pringles
Salt & Vinegar Sharing Crisps
121
£2.50
£1.35 per 100g
Doritos
Zingy Vinegar Blast Sharing Crisps
168
£2.50
Pringles
Salt & Vinegar Crisps Can
41
£1.00
£0.61 per 100g
Walkers
Squares Salt & Vinegar Multipack Snacks
52
£1.50
£1.14 per 100g
Walkers
Oven Baked Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x6x22g Flavour
34
£2.15
£1.63 per 100g
Tyrrells
Sea Salt & Cider Vinegar Crisps
223
£2.75
£1.83 per 100g
Walkers
Squares Salt & Vinegar Snacks Crisps
18
£1.17
£2.93 per 100g
Discos
Salt & Vinegar Sharing Crisps
£1.50
£1.43 per 100g
Jacob's
Cracker Crisps Sea Salt & Balsamic Vinegar
61
£1.35
£0.90 per 100g
Related Searches
Crisps
Snacks
Multipack Crisps
Snack Packs