Today's Deals
Help Guides
Download App
Soap & Glory
ORIGINAL PINK HYDRATE EXPECTATIONS Softening Body Serum
250ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£9.99
£4.99
£4.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Soap & Glory prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£4.99
Usually
£12.99
£9.99
Supermarket Alternatives
Boots
Vitamin C Brightening Body Serum 180ml
£4.00
£2.22 per 100ml
Waitrose
Waitrose Pure Body Lotion
£3.65
Tesco
Extracts Cocoa Butter Body Lotion 400ml
£1.75
£0.44 per 100ml
Morrisons
Moisturising Body Lotion
£1.85
Good to know
Super-hydrated skin for 72 hours
Formulated with Hyaluronic Acid
Dermatologist-tested
Fruity floral scent
Massage in a handful from shoulders to toes
Avoid contact with eyes
Widely recycled
Active ingredient: Hyaluronic Acid
see more
Reviews
4.4
193 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Soap & Glory
100ml
Soap & Glory
Body Sprays Original Pink
£7.99
£7.99 per 100ml
100ml
Soap & Glory
Candy Glaze Original Pink Body Oil
£10.00
£10.00 per 100ml
200ml
Soap & Glory
Original Pink THE RIGHTEOUS BUTTER Body Butter
164
£7.99
£4.00 per 100ml
200ml
Soap & Glory
Original Pink Flake Away Body Scrub200 ml
54
£7.99
£4.00 per 100ml
250ml
Soap & Glory
Original Pink The Firminator Moisturising Body Cream250 ml
194
£9.95
£3.98 per 100ml
250ml
Soap & Glory
Original Pink The Righteous Butter Body Lotion250 ml
89
£6.99
£2.80 per 100ml
250ml
Soap & Glory
Original Pink Clean On Me Body Wash250 ml
152
£5.99
£2.40 per 100ml
50ml
Soap & Glory
The Righteous Butter Body Lotion
322
£4.00
£8.00 per 100ml
Soap & Glory
Original Pink Mini's
£20.00
Soap & Glory
Original Pink Trio
£20.98
Related Products
200ml
Pureology
Hydrate Softening Treatment Hair Mask200 ml
£37.50
£18.75 per 100ml
Superdrug
Skin Hydrate Serum
£4.00
Vichy
Hydrate Serum Duo Bundle
£61.00
450ml
Dove
Juicy Hydrate Body Wash
106
£2.00
£0.44 per 100ml
225ml
Dove
Hydrate Body Wash Shower Gel
62
£1.75
£0.78 per 100ml
50ml
numbuzin
No.3 Skin Softening Serum
£11.09
£22.18 per 100ml
Palmer's
Coconut Hydrate Body Oil
13
£7.68
40ml
MEDIHEAL
Low Molecular Hyaluronate Hydrate Dewy Serum
£18.50
£46.25 per 100ml
Senspa
Nourish & Hydrate Body Wash
39
£7.00
Senspa
Nourish & Hydrate Body Cream
£9.99
Related Searches
Soap & Glory
Body Lotions
Moisturisers
Body Creams
Serums