Today's Deals
Help Guides
Download App
Sparks
Barks Duck Steaks
60g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£1.00
£1.67 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sparks
Sparks
Barks Chicken Sticks
£1.00
£0.20 each
Related Products
196g
Quorn
Vegetarian 2 Peppered Steaks
£3.35
£0.85 per 100g
Good Boy
Venison Steaks
£3.35
397g
Gressingham
Easy Duck Breasts
£8.92
£2.25 per 100g
340g
Shazans
Beef Steaks
£5.27
£1.55 per 100g
520g
Sainsbury's
Cod Steaks
£7.75
£1.49 per 100g
250g
Gressingham
Duck Breast Portions Fillets
£4.88
£1.95 per 100g
Good Boy
Duck Fillets
£2.40
550g
Gressingham
Aromatic Half Crispy Duck
£6.48
£1.18 per 100g
450g
Tesco
Unsmoked Gammon Steaks
£4.50
£0.50 per 100g
450g
Tesco
Lamb Leg Steaks
£8.60
£1.91 per 100g