Today's Deals
Help Guides
Download App
Sultan Baci
Halva with Pistachios
350g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.40
£0.97 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£3.40
Usually
£8.60
£3.40
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Free From Salted Caramel Crispy Squares Taste the Difference 150g
£2.65
£1.77 per 100g
Tesco
Iced Coffee Madeira Cake with Buttercream
£2.00
Asda
Heavenly Angel Cake
£1.96
Reviews
5.0
2 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sultan Baci
350g
Sultan Baci
Plain Halva
1
£2.50
£0.71 per 100g
Related Products
25g
Oppenheimer
Assorted Sesame Halva Snacks
£5.00
£1.67 per 100g
150g
ASDA
Pistachios
28
£4.06
£2.71 per 100g
Roasted & Salted
Pistachios
£1.00
450g
Wonderful
& Roasted Salted XXL Pistachios
2
£6.00
£1.33 per 100g
150g
Gama
Turkish Pistachios
£4.00
£2.67 per 100g
Dr. Oetker
Chopped Pistachios
£2.00
1l
Kulfi Ice
Pistachio Flavour Kulfi Ice Cream with Real Pistachios
26
£2.94
£0.29 per 100ml
300g
Tesco
Roasted Pistachios Salted
44
£4.50
£1.50 per 100g
300g
Sainsbury's
Roasted Salted Pistachios
23
£4.60
£1.53 per 100g
150g
Tesco
Roasted & Salted Pistachios
37
£2.45
£1.63 per 100g
Related Searches
Sultan Baci
Desserts
Snacks
Halvas
Confectioneries