Today's Deals
Help Guides
Download App
Sunny & Luna
Sundried Tomato Pesto with Cashew Nuts Sauce
130g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.00
£2.31 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sunny & Luna
180g
Sunny & Luna
Aubergine & Salted Ricotta Siciliana Tomato Sauce
£3.00
£1.67 per 100g
Related Products
190g
Filippo Berio
Sun Dried Tomato Pesto
£2.00
£1.05 per 100g
Zest
Vegan Basil Pesto
£2.50
190g
Tesco Finest
Sundried Tomato Pesto Rosso
£2.20
£1.16 per 100g
200g
La Famiglia Rana
Sundried Tomato & Pecorino Cheese Fresh Sauce
£2.75
£1.38 per 100g
250g
Napolina
Sundried Tomato with Chopped Basil Stir In Sauce
£2.75
£1.10 per 100g
490g
Heinz
Sundried Cherry Tomato & Basil Pasta Sauce
£1.75
£0.36 per 100g
THE FOODIE MARKET
Cashew Nuts
£1.69
500g
Fudco
Cashew Nuts
£7.40
£1.48 per 100g
150g
ASDA
Cashew Nuts
£1.82
£1.21 per 100g
250g
Fudco
Cashew Nuts
£4.00
£1.60 per 100g