Today's Deals
Help Guides
Download App
Superdrug
Pure Lavender Essential Oil
10ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Superdrug
£4.99
£49.90 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Superdrug
10ml
Superdrug
Pure Rosemary Essential Oil
£4.99
£49.90 per 100ml
10ml
Superdrug
Pure Peppermint Essential Oil
£4.99
£49.90 per 100ml
Superdrug
Cold & Flu Essential Bundle
£12.47
10ml
Superdrug
Clove Oil
£2.99
£29.90 per 100ml
200ml
Superdrug
Olive Oil
£3.89
£1.95 per 100ml
1000mg
Superdrug
Starflower Oil
£7.49
Superdrug
Essential Cleansing Bio Face Wipes Sensitive Skin Bundle
£2.00
£0.67 each
Superdrug
Nail & Cuticle Oil
£5.00
50ml
Superdrug
Moisturising Beard Oil
£5.00
£10.00 per 100ml
Superdrug
Olive Oil Drops
£2.99
Related Products
10ml
Aroma Works
Aromaworks London Light Range Petitgrain And Lavender Essential Oil
£9.00
£90.00 per 100ml
10ml
Harmony
Spa Essential Oil Lavender
£1.49
£14.90 per 100ml
Habitual
Superdrug Habitual Pure Lemongrass Essential Oil
£4.99
Habitual
Superdrug Habitual Pure Citronella Essential Oil
£4.99
Habitual
Superdrug Habitual Pure Peppermint Essential Oil
£4.99
Habitual
Superdrug Habitual Pure Rosemary Essential Oil
£4.99
Habitual
Superdrug Habitual Pure Eucalyptus Essential Oil
£4.99
10ml
Botanics
Awake Fresh Pure Essential Oil Peppermint
£6.50
£65.00 per 100ml
10ml
Neom
Wellbeing Real Luxury Essential Oil Blend
£20.00
£200.00 per 100ml
9ml
Tisserand
Aromatherapy Organic Eucalyptus Essential Oil
£7.50
£83.33 per 100ml
Related Searches
Superdrug